onmousewheel = onscroll = function(){checkPgDn()} onresize= function(){botRight();}
Меню сайта

Друзья сайта
  • Продажа скутеров в г. Мелитополе
  • Магазин Begemoto
  • "JAWA-CLUB" КЛУБ ЛЮБИТЕЛЕЙ МОТОТЕХНИКИ
  • АЛЬФАМОТО
  • MOTO.com.ua
  • Донецкий Скутер Клуб
  • МотоВелоТехника
  • Харьковский Независимый Скутер Клуб
  • Карта Украины
  • Сайт байкеров Полтавы

  • Статистика
     
     Сегодня на форум заходили: Kolian777, worksale, AleX_Stasiuk, acontinent, Nikki_23

    Погода в Украине

     
    БЛОГИ
    [15.04.2012]
    Замена сцепления на китайце. (5)
    [21.04.2012]
    Реле-регулятор напряжения мопедов Viper, Delta, Alfa. (2)
    [21.04.2012]
    Проверка исправности реле-регулятора напряжения (2)
    [21.04.2012]
    Как увеличить скорость скутера, мотоцикла, мопеда. (1)
    [21.04.2012]
    Принцип работы четырехтактного двигателя. (1)

    ПДД У


     Статьи
    [18.04.2009][Приборы]
    ИНДИКАТОРНЫЙ НУТРОМЕР (0)
    [23.01.2013][Безопасность]
    Безопасность мопедиста во время езды. (0)
    [05.05.2009][Безопасность]
    БЕЗОПАСНОСТЬ ВО ВРЕМЯ ДОЖДЯ (2)
    [16.03.2011][Разное.]
    Неразлучная парочка – мощность и крутящий момент (0)
    [29.04.2009][Безопасность]
    5 секунд (0)


    Суббота, 04.05.2024, 23:14
    Приветствую Вас Гость | RSS
    Главная | Регистрация | Вход
    Delta форум
    Форма входа
    Логин:
    Пароль:

    Администратор: НИЛОВИЧ                                               Обратная связьНовые сообщенияУчастникиПРАВИЛАПоискRSS ]
    ПРОСЬБА ЗАКРЫВАТЬ СВОИ ТЕМЫ ПОСЛЕ РЕШЕНИЯ ПРОБЛЕМЫ
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Форум » МЕХАНИКО-ТЕХНИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ (ремонт) » НЕОПРЕДЕЛЕННЫЕ ТЕМЫ » Вибір холодильника
    Вибір холодильника
    TeherovДата: Понедельник, 22.04.2024, 21:15 | Сообщение # 1
    Генерал-майор
    Пользователь
    Сообщений: 296
    Репутация: 0
    Откуда: Сумская
    Байк: HSF 55
    Статус: Отсутствую
    Привіт усім! Я шукаю пораду щодо вибору холодильника для своєї кухні. Хотів би знати, які бренди та моделі ви рекомендуєте? Які функції вважаєте найважливішими? І чи можливо знайти надійний холодильник за помірну ціну? Дякую!
    Gora123Дата: Понедельник, 22.04.2024, 21:23 | Сообщение # 2
    Генерал-майор
    Пользователь
    Сообщений: 359
    Репутация: 0
    Откуда: Харьковская область, Купянск
    Байк: RDMX
    Статус: Отсутствую
    Привіт! Якщо шукаєте пораду щодо холодильника, я б рекомендував звернутися до таких відомих брендів, як Samsung, LG або Bosch. Вони мають репутацію надійних виробників. Щодо функцій, які можуть бути важливими, це залежить від ваших потреб. Наприклад, важливо мати достатньо місця для зберігання продуктів або функцію автоматичного розморожування.
    TeherovДата: Понедельник, 22.04.2024, 21:36 | Сообщение # 3
    Генерал-майор
    Пользователь
    Сообщений: 296
    Репутация: 0
    Откуда: Сумская
    Байк: HSF 55
    Статус: Отсутствую
    Цитата Gora123 ()
    Привіт! Якщо шукаєте пораду щодо холодильника, я б рекомендував звернутися до таких відомих брендів, як Samsung, LG або Bosch. Вони мають репутацію надійних виробників. Щодо функцій, які можуть бути важливими, це залежить від ваших потреб. Наприклад, важливо мати достатньо місця для зберігання продуктів або функцію автоматичного розморожування.

    Дякую за поради! Так, я згідна, що репутація бренду має велике значення. І я також розумію, що функціональність є ключовою. Буду шукати холодильник з урахуванням цих моментів.
    Gora123Дата: Понедельник, 22.04.2024, 21:44 | Сообщение # 4
    Генерал-майор
    Пользователь
    Сообщений: 359
    Репутация: 0
    Откуда: Харьковская область, Купянск
    Байк: RDMX
    Статус: Отсутствую
    Нема за що! Не забувайте також звернути увагу на енергоефективність холодильника, оскільки вона впливає на витрати на комунальні послуги. Щодо об'єму, я б рекомендував звернутися до холодильника з об'ємом, що відповідає розміру вашої сім'ї та ваших звичок щодо зберігання продуктів. Врахуйте, що більший об'єм не завжди означає краще, адже холодильник занадто великого розміру може споживати більше енергії. Ще один варіант, якщо шукаєте доступну ціну, - це переглянути пропозиції по холодильникам https://allo.ua/ua/holodilniki/ в інтернет-магазині Алло. Вони часто мають знижки на холодильники різних брендів, а також можна знайти відгуки покупців, що допоможе вам зробити кращий вибір. Рекомендую звернутися до них, перевірити їх асортимент та ціни перед покупкою.
    Форум » МЕХАНИКО-ТЕХНИЧЕСКИЙ РАЗДЕЛ (ремонт) » НЕОПРЕДЕЛЕННЫЕ ТЕМЫ » Вибір холодильника
    • Страница 1 из 1
    • 1
    Поиск:

    НОВЫЕ СООБЩЕНИЯ


    МИНИ-ЧАТ
    300
    Copyright MyCorp 2024